Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC.YSIIEA.SRL recruteaza personal pentru a munci in depozit, in Anglia si anume pentru o ferma de ciuperci. Salarizarea se face la norma, echivalentul a cel putin 7,20 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 6,95 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani, plata se face la fiecare sfârșit de săptămână. Program de muncă: 8-14 ore/zi, 6 zile/săptămână,; Cazarea este asigurata contra costul sumei de 69 de lire pe saptamana, la case, incluzand gazul si electricitatea si se retine din salariu; (Nu sunteti obligati sa locuiti in aceasta locatie, puteti sa va gasiti cazare si pe cont propriu).

Cerinte

Asteptam C.V.-ul dumneavoastra in limba engleza alaturi de o poza tip ''corp intreg''. Nu este necesara cunoasterea limbei engleze; Nu este necesara experienta dar reprezinta un avantaj; Se cere forta de munca si motivatie! Rapididate si eficienta!

15 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja