Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC YSIIEA SRL recrutează personal pentru a lucra în agricultură pe post de culegător fructe în Scoția. Se vor culege căpșuni, zmeură, cireșe, coacăze etc, cu accent pe cules coacăze. Sezonul de cules se va încheia în luna noiembrie, iar apoi vor fi diferite tipuri de job-uri pentru pregătirea câmpului pe anul următor (plivit, curățat zmeura, etc) până în luna februarie 2017. Salarizarea se face la norma, echivalentul a cel putin 7,20 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 6,70 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani, plata se face la fiecare sfârșit de săptămână. Cazare: este asigurată, contra cost-37.45 lire/săptămână, se retine din salar. Contract de muncă semnat pe 6 luni, inainte de plecare! Plecarea este cat de rapid posibil pentru dvs.!

Cerinte

- NU se cer cunostinte de limba engleza - prezinta avantaj epxerienta in domeniu - prezinta avantaj experienta de munca in strainatate, la ferme - să aibă îndemânare, rapiditate;

20 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja