Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ocatie : Rotterdam si Brielle Pozitii disponibile: 20 Locul de munca: Companie Privata Salariu BRUT : 9,34 euro pe ora Ce ofera Angajatorul : Perioada contractului: 1 an de zile Program de munca: Se lucreaza intre 45-50 de ore pe saptamana, De Luni-Vineri de la 07.00-17.00, Sambata de la 06.00 -14.00, Salariul 9,34 euro pe ora brut , 6 pe ora net Asigurari sociale, Asigurari medicale, Cazare :asigurata de angajator, sunt case sau apartament mobilate si internet WIFI, puse la dispozitie pentru angajati, costul este de 100 euro pe saptamana: 85 euro chiria si 15 euro transport, Ore suplimentare ,

Cerinte

Conditii de recrutare: Cunostinte de limba engleza Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Asigurari medicale, Cazare :asigurata de angajator, sunt case sau apartament mobilate si internet WIFI, puse la dispozitie pentru angajati, costul este de 100 euro pe saptamana: 85 euro chiria si 15 euro transport, Ore suplimentare ,

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja