Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC YSIIEA SRL, agenție de ocupare a forței de muncă stabilită în Romania, specializată în recrutarea de personal temporar și permanent pentru angajatorii din Marea Britanie, recrutează personal pentru a lucra în agricultură, în sezonul 2015, la ferme de salată. Interviurile cu Angajatorul se vor ține în luna FEBRUARIE 2015. Salarizare: 6,5 lire/oră minim, plata se face la fiecare sfârșit de săptămână (salariul poate fi plătit la normă sau la oră). Program de muncă: 8 ore/zi, 6 zile/săptămână. Cazare: este asigurată contra cost-34 lire/săptămână. Contractul de muncă se semnează direct cu ferma. Se caută numai cupluri și femei.

Cerinte

Candidații trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: - să fie persoane rezistente la temperaturi scăzute și la munca fizică; - să aibă îndemânare, rapiditate; - experiența anterioară în fermă reprezintă un avantaj; Pentru această poziție nu este necesară cunoașterea limbii engleze!! Vârsta maximă acceptată: 40 de ani! Rugăm persoanele interesate să ne contacteze cât mai rapid în vederea întocmirii dosarului.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja