Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL, recrutează personal pentru a lucra în agricultură la cules de salata pentru ferma PDM. Salarizarea se face la norma, echivalentul a cel putin 7,50 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 7,05 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani, plata se face la fiecare sfârșit de săptămână. Program de muncă: 8-14 ore/zi, 6 zile/săptămână, flexibil in functie de conditiile meteo. Cazare: este asigurată, contra cost-42.00 lire/săptămână, se retine din salariu. Contract de munca semnat inainte de plecare! Plecare rapida!!!

Cerinte

Candidații trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: - să fie persoane rezistente la munca fizică si conditii de munca prelungita; - să aibă îndemânare, rapiditate; - experiența anterioară în fermă reprezintă un avantaj; Pentru această poziție nu este necesară cunoașterea limbii engleze!! VÂRSTA CUPRINSĂ ÎNTRE 21 ȘI 35 DE ANI!!!

20 pozitii disponibile 49 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai