Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred -HR.Agency recruteaza candidati ( femei) pentru a lucra in domeniul agriculturii in diverse locatii din Spania. Locurile de munca se vor desfasura in camp si candidatii vor avea activitati de culegere si sortare capsuni. Program de lucru : 6,5 ore /zi cu posibilitate de a face si ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului.Se vor lucra 6 zile pe sapatamana , o zi libera pentru odihna. Salarizarea : 38,42 euro /zi .Salariul calculat lunar va fi de : 922.08. Angajatorul ofera cazarea gratuit. Nu sunt necesare cunostintele limbii spaniole. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv redactat in limba romana/engleza la una din adresele de email a firmei noastre,sau sa depuna Cv-ul la sediul agentiei intre orele 09:30 - 17:30 . Strada Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 25-50 de ani (doar femei) Stare de sanatate buna Fara antecedente penale Abilitate de a lucra in dificultate ( in camp) Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor

40 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja