Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal care sa lucreze la culesul capsunilor in Scotia! Se lucreaza la norma, echivalentul a 7,50 lire pe ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 7,05 lire pe ora pentru persoane cu varsta pana in 25 de ani, daca depasiti norma, veti fi platit in plus! Cazarea se face la ferme contra sumei de 42 de lire pe saptamana; Plecarea va fi in luna iunie iar munca dureaza pana in luna septembrie-octombrie. Nu este necesara cunoasterea limbii engleze. Contract de munca semnat inainte de plecare, nu se percepe nici un comision!!!

Cerinte

Persoanele recrutate vor incepe munca in luna iunie. Varsta optima ceruta de angajatori pentru a face fata cerintelor este intre 20-45 de ani. Nu este necesara cunoasterea limbii engleze; Experienta precedenta reprezinta un avantaj.

50 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai