Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta femei interesate care sa munceasca la fermele de ciuperci din Irlanda. La sosire se va face un training de aproximativ 6 saptamani, perioada in care se va plati cu 9.15 Euro pe ora( brut) . In aceasta perioada de training veti lucra aproximativ 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Dupa perioada de trainig plata se va face in functie de tipul de ciuperci care se culeg intre 9- 13 Euro pe ora. Cazarea va fi asigurata de catre angajator contra-cost. Costul cazarii este in jur de 40 de Euro -pentru peroanele care doresc sa locuiasca singure in camere. Cazarea va fi aproape de locul de munca si aproape de statii de autobuz de unde se poate merge in cel mai apropiat oras situat la 4 km. NU SE PERCEPE COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA !

Cerinte

Nu se cere experienta si nu este limita de varsta, dar trebuie sa fie persoane apte de munca fizica si care sa aiba abilitatea de a invata repede. Candidatele ideale sunt femei care au mai lucrat la cules de legume, fructe, dar nu se cere obligatoriu experienta.

10 pozitii disponibile 60 persoane au aplicat deja