Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL recruteaza echipe de 8 persoane care sa munceasca la fermele de ciuperci din Marea Britanie. Salarizare: 6.50 GBP pe ora, brut, timp de 1 luna ( in care se urmeaza un training), urmand ca dupa aceasta perioada sa se majoreze la 7.90 GBP pe ora, in conditiile in care norma de 20-26 kg pe ora este indeplinita. Ore: se lucreaza intre 40 si 42 de ore pe saptamana, fara ture de noapte. Trimiteti un email cu CV in limba engleza + poza (obligatoriu). Includeti in CV urmatoarele: varsta, sexul, confirmati faptul ca detineti masina si experienta in agricultura si data la care sunteti dispus sa plecati in UK. Agentia recruteaza in acest moment. Va rugam trimiteti cat mai repede CV si informatiile necesare d-rei Diana Sabo (Munca Strainatate SRL).

Cerinte

Varsta - se cauta persoane cu varsta cuprinsa intre 22 si 40 de ani Experienta in agricultura – OBLIGATORIU (candidatul ideal a crescut la tara) Limba engleza – nu este obligatoriu

20 pozitii disponibile 200 persoane au aplicat deja