Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Spania

Descrierea jobului - Spania

Selectionam femei, barbati si cupluri pentru cules fructe in zonele Zaragoza si Lleida din Spania. Oferta: - contract individual de munca pana pe 15 septembrie; - salariul orar este 4,5 euro net pe ora pentru 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana; - orele suplimentare se platesc cu 5 euro net/ora; - plata salariului se face lunar, dupa 30 de zile de la inceperea lucrului; - cazarea este asigurata de angajator in apartamente, angajatul plateste 120 euro lunar pentru chirie si utilitati (gaz, apa si curent electric); - angajatul plateste 5 euro/zi pentru transportul de la locul de cazare la locul de munca; - masa nu este asigurata de angajator, dar sunt conditii pentru prepararea hranei; angajatii trebuie sa aiba bani pentru hrana pe prima saptamana; - drumul din Romania in Spania se plateste de catre angajat; se vireaza in contul firmei de transport 120 euro pentru rezervarea biletului de autocar si asigurarea medicala pentru 7 zile. - persoanele care se cunosc intre ele (rude, prietene) vor lucra la aceeasi ferma.

Cerinte

- conditie fizica foarte buna, disponibilitate la efort prelungit; - experienta in agricultura este recomandata, dar nu obligatorie; - nu este necesara limba spaniola.

15 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai