Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Rolul tau in cadrul echipei va fi sa: - Gestionezi apelurile din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care le raportează; - Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiile transmise de acestia; - Identifici cele mai bune solutii pentru rezolvarea solicitarilor primite; Beneficii: - Program: Luni - Vineri, 4/8 h/zi - Pachet salarial complet (salariu de baza + tichete de masa + bonusuri de performanta + abonament medical la una dintre cele mai cunoscute clinici private); - Posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume; - Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă cu oameni tineri, dinamici și independenti;

Cerinte

Suntem in cautarea unui coleg nou, vorbitor de limba rusa la nivel avansat, pentru echipa noastra de Suport Tehnic (hardware & software), pentru un jucator important la nivel international in piata de IT&C.

Restrictii

Limbi straine necesare Rusa

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai