Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru o ferma de cai de curse in Olanda (Den Hout) suntem in cautarea unui cuplu pentru un job in gospodaria clientului. Este vorba de un client bine cunoscut al nostru. Pentru doamna: menaj si intretinere Pentru domn: ajutor in gospodarie Se ofera: - contract - salariul lunar de 1700 Euro Net - asigurare medicala platita de angajator - cazare contra cost (facilitati proprii) Se pune la dispozitie masina categoria B pentru aprovizionare/cumparaturi etc. Detaliile aferente se discuta la interviu. Mentionam ca suntem o agentie inregistrata; oferim asistenta pe toata durata contractuala si nu percepem comisioane. Asteptam cu interes aplicatiile dumneavoastre.

Cerinte

- engleza nivel mediu - conversational - experienta munca la curte / ferma - experienta menaj (pt. doamna) - disponibilitate pe termen lung (2 ani +)

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai