Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doua cupluri pentru munca la circ in Marea Britanie, pentru sezonul de spectacole 2014(pana in luna noiembrie!) Domnii vor poseda permis auto categoria C+E, si vor efectua activitati de transport echipamente circ in perioada cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In restul timpului vor efectua si alte activitati precum: montare/demoontare circ, curatenie, ajutor la spectacole etc. Doamnele vor lucra la cafeneaua circului: preparare cafea/ceai, servire clienti, incasarea pretului consumatiei, mentinerea curateniei etc.Programul de munca zilnic/saptamanal depinde de modul cum sunt organizate spectacolele. Se ofera gratuit cazare, conform dotarilor circului(rulota, vagon). Salariul se va plati saptamanal in suma de 225 GBP net.

Cerinte

Cerinte obligatorii: Varsta maxima 40 ani! 1. pentru domni: - permis auto categoria C+E - experienta transport pe masini mari, gen TIR - disponibilitate de lucru in conditiile specifice unui circ - seriozitate - disponibilitate pentru a se prezenta la munca conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor recrutorului 2. pentru doamne: - cunostinte de limba engleza - disponibilitate de lucru in conditiile specifice unui circ - seriozitate - disponibilitate pentru a se prezenta la munca conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor recrutorului

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja