Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam cuplu pentru a lucra la circ in Olanda. Conditii: contract pana in luna noiembrie 2014. Atributii: domnul va lucra pe post de sofer, fiind necesar permis auto categoria B.Va efectua activitati de transport in perioada in care circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta; in restul timpului va da ajutor la montarea/demontarea circului, curatenie, suport pentru artisti etc.Va incasa saptamanal salariul care este in suma de 200 euro net.Programul de munca va fi in functie de modul in care sunt organizate spectacolele. Doamna va fi angajata pe post de baby sitter si va ajuta la menaj.Salariul este in cuantum de 500 euro lunar. Se asigura gratuit cazarea. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Plecari garantate!

Cerinte

Cerinte: - permis auto categoria B(domnul) - disponibilitate de lucru in alt regim decat programul fix -cunostintele de limba engleza constituie avantaj - disponibilitate e a se prezenta la post in functie de cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor de plecare primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja