Acest anunt a expirat la data: 02.04.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR Agency recruteaza un cuplu pentru a lucra in cadrul unui circ din Franta. Responsabilitati : Vor lucra la bucatarie -asigurarea mancarei zilnice pentru personalul circului, domnul va trebui sa ajute la curatenie inainte si dupa terminarea spectacolelor. Salarizare- 300Euro /Cuplu pe saptamana.salariul se va plati sa fiecare sfarsit de saptamana. Se ofera cazarea si masa gratuite. Cazarea se va asigura in rulotele circului.

Cerinte

Rentacred -HR Agency recruteaza un cuplu pentru a lucra in cadrul unui circ din Franta. Responsabilitati : Vor lucra la bucatarie -asigurarea mancarei zilnice pentru personalul circului, domnul va trebui sa ajute la curatenie inainte si dupa terminarea spectacolelor. Salarizare- 300Euro /Cuplu pe saptamana.salariul se va plati sa fiecare sfarsit de saptamana. Se ofera cazarea si masa gratuite. Cazarea se va asigura in rulotele circului.

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja

Joburi similare