Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam patru persoane (sot – sotie sau cupluri) tinere pentru a lucra la curatenie in birouri, sedii firme, case private din Danemarca. In aceasta firma lucreaza mai multe cupluri din Romania si RM, unele cu vechime de 2 ani. Oferta : - salariu minim brut 14 250 coroane daneze lunar (circa 1910 euro) impozabili cu 8% in primul an, pentru 150 ore lucrate lunar de fiecare echipa; - orele suplimentare se platesc cu 47,5 coroane brut pe ora de persoana; unele echipe lucreaza mult peste 200 ore lunar; - concediu de odihna platit; - cazare asigurata contra cost; - combustibilul se deconteaza; - pentru folosesirea autovehiculului propriu, primesc 1000 coroane lunar in plus; - contractul de munca se incheie pe o perioada de 6 luni si se prelungeste de comun acord; unele echipe lucreaza de 2 ani la aceasta firma; - se pleaca dupa sarbatorile de Paste.

Cerinte

- preferabila experienta privind curatenia in case private si birouri firme; - fara probleme cu legea, persoane corecte, cu referinte favorabile, fara cazier judiciar; - fara probleme medicale, apte din punct de vedere medical ; - apte de a invata si pune in practica regulile specifice; - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational, cel putin unul din membrii cuplului; - varsta maxima 35 de ani; - permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului, cel putin unul dintre membrii cuplului; - se primeste autoturism de serviciu.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja