Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam patru persoane (cupluri : soti sau parteneri de viata) tinere pentru a lucra la curatenie in case private, birouri firme in Copenhaga, Danemarca. In aceasta firma lucreaza mai multe cupluri din Romania si RM, unele cu vechime de 2 ani. Oferta : - salariul orar brut 50 DKK pe ora, impozabil cu 8% pentru primii 7000 DKK de persoana lunar; - se lucreaza circa 7 ore/zi pentru 180 ore lunar; circa 8 ore/zi pentru 200 ore lunar; unele echipe lucreaza mult peste 200 ore lunar; - concediu de odihna platit, 12% din salariul brut, se plateste o data pe an; - cazare asigurata contra cost; - contractul de munca se incheie pe o perioada de 6 luni si se prelungeste de comun acord; unele echipe lucreaza de 2 ani la aceasta firma; - se primeste autovehicul de serviciu. Din calculele efectuate, pentru 180 ore lucrate de un cuplu, salariul lunar net rezultat este de aproximativ 2400 de euro. Cheltuielile cu chiria, combustibilul si hrana ajung la maximum 1200 euro. Suma economisita lunar (180 ore lucrate) ajunge la 1200 euro pentru un cuplu si creste, proportional, pentru 200 de ore lucrate sau mai mult.

Cerinte

- preferabila experienta privind curatenia in case private si birouri firme; - fara probleme cu legea, persoane corecte, cu referinte favorabile, fara cazier judiciar; - fara probleme medicale, apte din punct de vedere medical ; - disponibilitate la efort fizic ; - apte de a invata si pune in practica regulile specifice; - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational, cel putin unul din membrii cuplului; - permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului, cel putin unul dintre membrii cuplului.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja