Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brutarie - patiserie din Grecia selecteaza un cuplu pentru pregatirea diferitelor produse de panificatie, patiserie etc. Avantajele ofertei: - Ai ocazia de a pune bani deoparte in familie - Salariul pe care il ofera este de 800-900 Euro (pentru el) si 500-600 Euro (pentru ea) - Cazarea este asigurata - Beneficiati de diferite produse din brutarie - Contractul de munca este din Martie pana in Octombrie 2016. Responsabilitati: - Prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie - Accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj - Prepararea aluaturilor, mixturi, cozonaci si creme, inghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patisserie, pizzerie - Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate; - Verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator - Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice.

Cerinte

- Cunoasterea limbii engleze sau greaca la un nivel bun de catre barbat si limba engleza de catre femeie - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja