Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

Acum ai ocazia sa te bucuri de frumusetile Greciei si in acelasi timp sa pui si bani deoparte! Recrutam cuplu pentru a lucra in cadrul unei brutarii - patiserii din Grecia. Cazarea este asigurata de catre angajator + gratuit diferite produse din brutarie! Salariul oferit este de 850 Euro - pentru barbat, iar 650 Euro - pentru femeie. Responsabilitati: - Prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie - Accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj - Prepararea aluaturilor, mixturi, cozonaci si creme, inghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patisserie, pizzerie - Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate; - Verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator - Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice. Alte detalii: - Contractul de munca oferit este de 8 luni in perioada Martie - Octombrie 2016 - Posibilitateade a pune bani deoparte - Cazarea este gratuita - Programul de munca este de 8-9 ore/ zi.

Cerinte

- Obligatoriu experienta in domeniu - Cunoasterea limbii engleza la un nivel bun - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai