Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Plecari urgente in CIPRU -localitatea Omodos- cu contract de munca care se semneaza in Cipru pe o perioada de minim un an , pentru muncitori necalificati pentru restaurant ,pentu ospatarite ,cupluri (barbat+ femeie), pentru cei care au cunostiinte de limba engleza nivel mediu ,cu varsta cuprinsa inte 20-35 ani ,se cauta persoane muncitoare si de incredere . Se plateste 650-700 euro/luna /net+tipsuri zilnice,se lucreaza 48 ore /saptamana . Cazarea,masa si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator .

Cerinte

Transportul Romania-CIPRU cu avionul este platit de angajator si se retine contravaloarea biletului de avion +taxe aeroport si bagaje din primul salariu al muncitorului pe care il primeste in Cipru . Comision 200 euro si se retine din primul salariu al muncitorului, dupa primele 10 zile de munca la angajatorul Cipriot . Trimiteti cv+foto la adresa de email ,sau lasati un mesaj in privat cu datele tale.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai