Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Cupluri in restaurant Cipru Plecari urgente in CIPRU -localitatea Omodos- cu contract de munca care se semneaza in Cipru pe o perioada de minim un an , pentru muncitori necalificati pentru restaurant ,pentu ospatarite ,cupluri (barbat+ femeie), ajutor de bucatar (femei) ,vanzatori la magazine si muncitori necalificati la fabrica de paine ,cu si fara cunostiinte de limba engleza ,cu varsta cuprinsa inte 20-35 ani ,se cauta persoane muncitoare si de incredere . Se plateste 700-750 euro/luna /net+tipsuri zilnice, Cazarea,masa si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator . Transportul Romania-CIPRU cu avionul poate fi platit de angajator dar i se retine contravaloarea biletului de avion +taxe aeroport si bagaje si 40 euro contravaloarea transportului de la aeroport pana la locul de munca si se retin toate costurile din primul salariu al muncitorului pe care il primeste in Cipru .

Cerinte

Comision 200 euro si se retine din primul salariu al muncitorului pe care il primeste in Cipru . Trimiteti cv+foto la adresa de email: -informatii suplimentare la telefoanele

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai