Acest anunt a expirat la data: 28.03.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cupluri cu varsta maxima 47 ani pentru ingrijit, intretinut si administrat case de vacanta Atributii: El- ingrijit casa gradinarit, ingrijire la animale,intretinut gospodarie,taiat lemne Ea -- munca in casa, curatenie, intretinere camere,spalat, calcat, Salariu 600 euro de persoana /luna 10-12 ore/zi 6 zile/ saptamana Cazarea si masa sunt asigurate de angajator Contract 6-12 luni cu posibilitate de prelungire Plecare 10 Noiembrie, si 18 Noiembrie 2013

Cerinte

Cupluri cu varsta maxima 47 ani pentru ingrijit, intretinut si administrat case de vacanta Atributii: El- ingrijit casa gradinarit, ingrijire la animale,intretinut gospodarie,taiat lemne Ea -- munca in casa, curatenie, intretinere camere,spalat, calcat, Salariu 600 euro de persoana /luna 10-12 ore/zi 6 zile/ saptamana Cazarea si masa sunt asigurate de angajator Contract 6-12 luni cu posibilitate de prelungire Plecare 10 Noiembrie, si 18 Noiembrie 2013

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare