Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam cupluri care sa lucreze in Marea Britanie. cerinte: - limba engleza la nivel conversational - disponibilitate de a lucra cu batrani - premisul de conducere nu este obligatoriu se ofera: - contract de munca inregistrat in Anglia - cate 6.45 lire/ ora pentru inceput, dupa care 7.20 - 8.00 lire pe ora - chiria se retine din salariu 50-60 lire pe saptamana Interviurile online sau fata in fata in Romania - dupa caz. Pentru aplicantii deosebiti, care vor obtine punctaje foarte bune bune la interviu, angajatorul va platii biletul de avion. Pentru informatii suplimentare si programarea interviurilor va rugam sa ne contactati telefonic sau online. Succes! Echipa M&G Gabi Recruiting

Cerinte

10 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja