Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Head-Hunting cauta urgent cupluri, pentru a lucra intr-un lant de restaurante din Anglia: bucatari si ospatari/ospatarite. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei. Oferta: - salarizari conform pozitiei si experientei, minim 7.20 lire/luna, - contract de munca legal pe perioada lunga, - asigurari medicale si sociale, - cazare gratuita pentru perioada de inceput, ajutor pentru gasirea unei cazari ulterior, - 4 saptamani de concediu platit/an.

Cerinte

- limba engleza la nivel mediu – obligatoriu, pentru ambii candidati, - experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara, - posibilitate de relocare pentru minim 1-2 ani - dorinta de promovare, - seriozitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai