Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru munca in Olanda curatatori pentru rezervoare industriale! Cand se cere, trebuie sa puteti lucra in afara orasului 2-4 saptamani consecutiv, si in weekend si in timp de concediu Descriere: - Curatarea interioara ale rezervoarelor industriale (tancuri pentru combustibil, pentru deposit si pentru cale ferata) - Curatarea completa ale reziduurilor de combustibil, acid, namol, emulsie si exfoliere in conformitate cu standardele de curatenie

Cerinte

Cerinte: - Examenul de protectie a muncii (VCA) - Experienta in curatarea rezervoarelor - Abilitate de a citi, de a scrie in mod lizibil si de a vorbi in limba engleza - Abilitate de a citi, intelege si aplica la procedurile pentru protectie de munca in limba engleza - Abilitate de a lucra cu siguranta cu generatoare, compresoare, pompe, si cu furtuni sub presiune - Intelegerea si urmarea instructiuni scrise si oral cu mai multe etape - Documentarea detaliata despre munca ordonata Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja