Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza menajere, housekeeper live in pentru familii din Elvetia Nu percepem comision sau alte taxe! Oferta: -Salarizare: 1800 Euro net/ luna -Contract de munca -Asigurare medicala -Vi se ofera cazare, masa gratuita, pentru ca veti locui in casa familiei -Programul de lucru va fi stabilit de familia gazda Atributii principale: -Facut curatenie in casa familiei gazada -Calcat, spalat hainele familiei -Gatit pentru familie -Facut cumparaturi

Cerinte

-Experienta ca si menajera, housekeeper de minim 1-3 ani la o familie sau la hotel -Limba Engleza sau Germana la nivel conversational -Persoana ordonata, curata -Persoana serioasa -Permisul de conducere categoria B reprezinta avantaj

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza, Germana

21 pozitii disponibile 84 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai