Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cleaner - curatenie pe nava Atributii Activitati specifice de curatenie Serviciul punte: ordinea pe punte, curatenia interioara si exterioara a navei, întretinerea corpului navei si a instalatiilor de punte, întretinerea materialelor de vitalitate, salvare, stingere a incendiilor si a altor materiale de inventar, lucrari de protejare a materialelor de la bord. Curatenia în compartimentul masini si în spatiile anexe, lucrari de întretinere a instalatiilor si echipamentelor. Oferim posibilitatea de colaborare pe termen lung.

Cerinte

Pentru activitatile de întretinere curenta a corpului navei, a masinilor, utilajelor, instalatiilor si echipamentelor navei, ordinea pe punte, curatenia interioara si exterioara a navei sunt necesare: Putere fizica Apt medical Rezistenta la program prelungit Experienta nu este necesara Limba engleza este un avantaj dar nu este obligatorie.

30 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja