Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautare de persoane pentru angajare in Germania, cu experienta de cel putin 5 ani ca si lucrator in domeniul curatirilor industriale. Persoanele cautate de catre noi trebuie sa vorbeasca limba germana la cel putin nivel mediu (aceasta este o cerinta de baza pentru ocuparea acestui post, impreuna cu: permisul de conducere clasele: B,C, CE) RESPONSABILITATI: In cazul in care veti fi selectat pentru a fi angajat in firma noastra, veti fi responsabil de: -curatiri manuale si mecanice in domeniu, industriei chimice, rafinarii, instalatii de biogaz etc. -curatirea nave, rezervoare, conducte, masini, echipamente, macarale, grinzi etc. -folosirea echipamentului de curatire cu apa sub presiune, operatiuni cu pistolul de curatire etc. -operarea masinilor de spirat industriale si a masinilor combinate (aspirare-spalare) -serviciu de urgenta ATENTIE!!! NU se percep nici un fel de comisioane! Angajarea se va face direct la firma din Germania (firma de intermediere/leasing de personal: firma se numeste Persol GmbH) contracte de munca legale in Germania, precum si aplicarea legislatiei germane.

Cerinte

-experienta de cel putin 5 ani in domeniu -permis de conducere categoria: B, C, CE -limba germana: cel putin nivel mediu -certificat ADR -cartela conducatorului auto -certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto -indemanare si intelegere tehnica -experienta in domeniul manual si mecanic al curatirilor industriale -experienta cu spalarile cu apa sub presiune -posibilitatea de a lucra cu masca si la inaltime -disponibilitatea de a lucra in strainatate -lucrul in echipa si pe cont propriu REMUNERATIE : -salariul brut: 10,57 Euro /ora -diurna in cazul innoptarii pe timpul deplasarii -posibilitatea de avansare si specializare -avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja