Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane cu experienta dispuse sa lucreze ca si curatitori piei vaca in Olanda. Se asigura contract pentru o perioada de 6 luni.Angajatorul va asigura cazare contra cost(75 euro/saptamana, cu retinere din salariu) in conditii decente, maxim doua persoane in camera, dependinte comune.Salariul este calculat pe baza de tarif orar, in cuantum de 9, euro brut/ora.Din salariu vor fi retinute taxele datorate statului olandez si cazarea. Persoanele care sunt interesate de oferta sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de fotografie corp intreg recenta.Plecari garantate si urgente.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta in domeniu - cunostinte elementare de limba engleza - disponibilitate de a se prezenta la post potrivit solicitarii angajatorului -acceptarea cerintelor primite de la recrutor.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja