Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Efectuarea de servicii suplimentare pentru oaspeții hotelului: transportul bagajelor, servicii de curierat și alte comisioane; Implicarea activă în asigurarea ambientului potrivit în zona de recepție, parcare, lifturi, prin întreținere curățenie, iluminare etc.; Supraveghere parcare. Oferta noastră: Salariu fix negociabil în funcție de experiența relevantă în domeniu și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Ești interesat să începi sau să-ți dezvolți cariera în domeniul hotelier? Alătură-te echipei noastre! Te așteptăm la Continental Forum Sibiu, într-un mediu de lucru dinamic și plăcut! Poziție: curier bagajist Aptitudinile candidatului ideal: Atitudine pozitivă, prezenta agreabilă, orientare către client; Proactivitate, flexibilitate, capacitatea de a găsi soluții și a rezolva probleme; Bune abilităti de comunicare și relaționare, lucru în echipă; Dorința de a invăța lucruri noi; Capacitate de efort fizic. Cunostințele candidatului ideal: Studii medii/superioare; Limba engleză – nivel conversațional.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai