Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Angajăm curieri pentru livrări full time GLS România, firmă de logistică și coletărie, angajează curieri la depozitul GLS din Bragadiru Responsabilitățile curierului: - Livrează pachetele în zona alocată - Preia plicurile și coletele de la clienți - Respectă standardele de calitate și procedurile de curierat - Greutatea coletelor manipulate este de maxim 40kg. Beneficii ✔ Instruirea personalului ✔ Contract de munca cu forme legale ✔ Loc de munca stabil ✔ Munca de echipa intr-un mediu de succes ✔ Salariu atractiv ✔ Programul este de luni pana vineri, weekend-urile sunt libere

Cerinte

Curierul ideal: ✔ Permis categoria B (minim 1 an experiență) ✔ Studii medii ✔ Experiența în distribuție sau curierat este avantaj ✔ Comportament civilizat la interacțiunea cu terțe persoane ✔ Seriozitate si organizare ✔ Punctualitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai