Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Activitatea de curierat consta in: Efectuarea de livrari si ridicari comenzi (plicuri/colete) in zonele/rutele alocate Emitere facturi catre clienti in numele beneficiarului A fi un bun Ambasador al companiei in fata clientilor Ce oferim in schimb: Seriozitate si stabilitate: contract pe perioada nedeterminata Bonuri de masa Bonusuri de performata dupa prima luna de angajare Acces la instruire Oportunitati de promovare in cadrul companiei Masina de serviciu Daca ai deja masina de 3.5 tone si o firma tip SRL, putem discuta si o varianta de parteneriat. Aplica pentru acest job si da-ne voie sa te cunoastem!

Cerinte

Candidatul ideal ​ Urgent Cargus isi mareste echipa de curieri! Iata ce cautam: Permis auto categoria B de minim 2 ani Responsabilitate, buna comunicare si orientare catre client Cunoasterea orasului Bucuresti si a zonelor limitrofe Cazier impecabil Experienta in curierat este de dorit, dar nu este obligatorie - punem accent mai mult pe dorinta de a te dezvolta in acest domeniu!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai