Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Curs Operator introducere si validare date – Gratuit In cadrul proiectului european „Parteneriat pentru ocupare in regiunea Bucuresti-Ilfov, Nord-Est si Sud-Est” oferim: - Ce? Cursul de Operator introducere si validare date: - Locatie? Constanta - Cui se adreseaza? Cerinte obligatorii: 1. Persoane care nu au un loc de munca de cel putin 12 luni 2. Au absolvit invatamantul minim obligatoriu ( 10 clase) 3. Au domiciliul in Constanta - Ce oferim? 1. Se deconteaza transportul de la domiciliu la furnizorul de formare 2. Se acorda subventie de participare in valoare de 300 ron dupa absolvirea cursului - Cum? Cursul dureaza 10 zile/ cate 6h/zi - Cand? 12 octombrie 2015 - Ce cost? Gratuit

Cerinte

Cerinte obligatorii: 1. Persoane care nu au un loc de munca de cel putin 12 luni 2. Au absolvit invatamantul minim obligatoriu ( 10 clase) 3. Au domiciliul in Constanta

15 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja