Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. organizeaza curs inspector carne in Cluj-Napoca pentru angajare in UK! Nu percepem comision!!! Cazare gratuita in incinta campusului!!! Acceptam si persoane fara diploma de bacalaureat!!! Oferta: Organizam un curs de calificare la Universitatea din Cluj-Napoca, Facultatea de Medicina Veterinara care dureaza aproximativ 5-6 luni. La sfarsitul cursului veti obtine o diploma de calificare de inspector carne si veti fi angajat in UK. Locul de munca este in UK, garantat 100% din momentul in care va veti inscrie la acest curs de calificare. Diploma de calificare obtinuta va fi recunoscuta pe tot teritoriul Angliei Cu acest curs de calificare absolventii pot lucra ca inspector carne in Anglia pe aceeasi bani si aceleasi beneficii (salariu, zile de concediu, masina de companie, telefon mobil) asemenea unui medic veterinar. Cursul cuprinde teorie si practica in Romania si apoi cateva zile de practica in Anglia unde se ofera cazare gratuita, bani de benzina si tot ce este necesar. Pe perioada cursului din Cluj-Napoca angajatorul ofera cazare gratuita in incinta campusului. Salarizare: -La inceput salariul va fi de 19.000 - 22.000 Lire/an -Dupa 3 luni compania va va face un Performance review (va verifica cum va descurcati, la ce nivel ati ajuns), si veti primi un salariu de 25.000 Lire/an -Dupa o perioada de 6 luni (in functie de performantele dvs, poate sa fie si o perioada mai scurta), salariul va creste

Cerinte

Cerinte Cerintele angajatorului sunt urmatoare: -Limba Engleza la nivel conversational -Permis de conducere categoria B -Persoana serioasa, muncitoare -Nu este obligatorie diploma de bacalaureat

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai