Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti sa avansezi in cariera? Aspiri la postul de Asistent Manager? Vrei sa devii un expert in accesarea fondurilor europene si sa te implici alaturi de echipe multiculturale in scrierea si implementarea proiectelor europene? Atunci te invitam sa te inscrii la cursurile gratuite si certificate ANC organizate de echipa HRS in cadrul proiectului "Parteneriat pentru ocupare in regiunile Bucuresti-Ilfov, Nord Est si Sud Est! in Constanta. Alte informatii: - locurile sunt limitate (30) - se ofera subventii (75-300 lei) - diplomele sunt recunoscute ANC (CNFPA), Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei.

Cerinte

Criteriile de eligibilitate sunt: - sa aiba statutul de somer (inregistrat la AJOFM / neinregistrat) - sa aiba domiciliu in jud. Constanta (adresa din buletin) - sa nu fie student/masterand/elev/pensionar, in momentul inscrierii - sa nu mai fi facut un alt curs prin fonduri europene in ultimele 6 luni - sa nu mai fi beneficiat de vreun curs prin finantare europeana, in ultimele 6 luni Doar candidatii eligibili vor fi sunati si inscrisi la curs.

30 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja