Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti sa devii un formator de succes pentru a impartasi cunostintele tale si celorlalti? Sau iti place sa lucrezi cu cifrele si calculatorul si atunci vrei curs de asistenta manageriala? Atunci inscrie-te la cursurile noastre de: Formator/trainer si Asistent manager. Poti urma unul dintre aceste cursuri, in mod GRATUIT, in cadrul proiectului european "Parteneriat pentru ocupare, in regiunile Bucuresti-Ilfov, Nord -Est si Sud -Est". Alte informatii: - locurile sunt limitate - se ofera subventii - diplomele sunt recunoscute ANC (CNFPA), Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei.

Cerinte

Criteriile de eligibilitate ale proiectului sunt: - sa aiba statutul de somer (inregistrat la AJOFM / neinregistrat) - sa aiba domiciliu in Bucuresti sau Ilfov (adresa din buletin) - sa nu fie student/masterand/elev/pensionar, in momentul inscrierii - sa nu mai fi beneficiat de vreun curs prin finantare europeana, in ultimele 6 luni Doar candidatii eligibili vor fi sunati si inscrisi la curs.

25 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja