Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Activitatea agentilor consta in asigurarea suportului / informatiilor clientilor iar la final de apel ofertarea acestora cu produse specifice industriei de furnizare a energiei electrice. Relationarea cu abonatii companiei via telefon & email. Preluarea apelurilor, inregistrarea solicitarilor, transmiterea raspunsului catre client pe email. Promovarea serviciilor companiei intr-un mod profesionist.

Cerinte

Foarte bune abilitati de comunicare (oral si scris); Excelente cunostinte gramaticale; Abilitate de insusire rapida a informatiilor dobandite in training; Studii medii (absolvite cu diploma de bac) si/sau universitare absolvite sau in curs de absolvire (stundenti). Abilitati de gandire sintetica si analitica Abilitati de rezolvare a problemelor Atentie distributiva Inteligenta numerica si verbala Abilitati de gestionare a emotiilor Beneficii: Salariu foarte atractiv + bonuri de mas+bonusari de performanta Oportunitati de dezvoltare profesionala. Data incepere activitate: imediat. Trimite-ne astazi CV-ul tau!

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja