Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajăm Customer Service Assistant pentru aeroporturile din Marea Britanie! Salarii de până la 7.20 lire/oră. Posturile disponibile sunt în cafenele, baruri, fast-food-uri, iar job-ul presupune în principal prepararea și servirea mâncării, a băuturilor și curățarea meselor. Locatii aeroporturi: Manchester, Liverpool, Bristol, Luton, New Castle, Leeds, Dublin, Belfast Beneficii: - Extra 0.5 lire/oră pentru realizarea schemei de vânzări. - 25% în plus pentru schimburile între 11 PM si 6 AM. - Discount-uri la mâncare. Program: - 35 de ore/săptămână cu posibilitatea de ore suplimentare.

Cerinte

Cerințe: -CV Europass în format + foto -Pașaport -Nivelul minim B1 din limba engleză atât oral cât / scris și înțelegere -Istoria 5 ani referințe -Cazier + traducere în limba engleză - Vârsta cuprinsa între 18-35 ani. - Disponibilitate de relocare in UK între 3 luni. -

50 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja