Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acesta este un proiect de recrutare destinat vorbitorilor de limba Germana la nivel mediu, care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale unde au oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist. Avantajele postului: - Loc de munca interesant intr-un domeniu inovatov in plina dezvoltare - Program intensiv de training - Pachet de beneficii atractiv - Bonusuri lunare - Tichete de masa - Bonusuri de performanta - Asigurare medicala privata - Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti - Oportunitati de crestere in cariera - Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu Responsabilitati: - Colecteaza datele din bazele de date si programele clientului - Inregistrează datele in sistemul informatic, in conformitate cu procedurile de lucru - Promoveaza imaginea companiei prin atitudine, cunostinte, orientare catre client si disponibilitate fata de nevoile clientilor - Acorda suport colegilor mai putin experimentati si dovedeste spirit de echipa - Este instruit si isi insuseste modificarile intervenite în procedurile si serviciile companiei - Cere asistenta din partea Supervisor-ului sau coach-ului pentru rezolvarea situatiilor dificile - Cunoaste si respecta prevederile Regulamentului de ordine interioara si a procedurilor de lucru din companie - Cunoaste si respecta regulile si procedurile companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor. Program de lucru: 8 ore/zi 5 zile/saptamana Se asigura un program intensiv de training timp de 2-5 saptamani. Perioada de training se plateste Compania este dispusa sa deconteze angajatului: - bonus de relocare, platit in primele doua saptamani de la angajare pentru candidatii care au domiciului stabil la o distanta mai mare de 60 km de orasul de lucru

Cerinte

- Studii medii sau postliceale - Cunostinte limba germana la nivel mediu - Postul nu necesita experienta anterioara, dar prezinta avantaj - Afinitate spre sectorul automotive - Orientare spre client - Capacitate analitica si atentie la detalii - Flexibilitate si spirit de echipa - Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare - Intelegerea si respectarea procedurilor de lucru - Disponibilitate la program de lucru in ture/ weekend - Experienta in domeniul bancar constituie un avantaj

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja