Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cerinte: - Student / proaspat absolvent (studiile economice reprezinta un plus); - Cunostinte de limba engleza la nivel mediu; - Abilitati operare PC; - Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere; - Capacitate de organizare; - Seriozitate si corectitudine; - Persoana minutioasa, atenta la detalii.

Cerinte

Responsabilitati: - Preluarea si initierea apelurilor in vederea oferirii de informatii cu privire la specificatiile produselor financiar bancare si cu privire la derularea contractelor in relatia cu clientii; - Trimite catre client, la solicitarea acestora si respectand procedurile bancii,diferite documente solicitate ; - Raspunde correct, complet si cu promptitudine la solicitarile de informatii sosite pe alte canale cum ar fi e-mail-ul; - Initiaza prin telefon oferte catre client, cu prezentarea beneficiilor produselor de creditare si adaptarea acestora catre nevoile clientilor; - Genereaza rapoarte si situatii;

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai