Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

De ce avem nevoie de tine la Serviciul Clienti ? E simplu ! Pentru ca ne dorim sa oferim cea mai placuta experienta de cumparaturi online si offline celor ce aleg produsele noastre. Iata deci ce facem in departamentul de Customer Service : - Sunam fiecare client in parte si ne asiguram ca a inregistrat comanda dorita - Sunam clientii unde firma de curierat a intampinat dificultati la livrare - Sunam clientii ce nu au reusit sa instaleze corect produsele noastre si le propunem solutii - Organizam munca de fiecare zi in colaborare cu Departamentul de Productie si cel de Facturare - Oferim consultanta clientilor ce pasesc pragul magazinului nostru

Cerinte

Postul este potrivit atat pentru studenti cat si pentru tineri absolventi care se potrivesc urmatoarei descrieri : - Vorbaret si binevoitor fara a fi obositor - Rabdator si « good listener » - Curios si doritor de a invata lucruri noi - Descurcaret in Office si online (FaceBook) - Atent la detalii - Cu o atitudine pozitiva Oferta noastra este simpla : - Un mediu de lucru destins - Oportunitati de promovare in functie de gradul de implicare

3 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja