Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cum ne dorim să fii: - Să cunosti una dintre limbile straine: engleză/germană/italiană/spaniolă, la nivel avansat (minim B2); - Să ai experientă de operare pachet Microsoft Office (preponderent Excel); - Să lucrezi eficient in echipă; - Să ai o atitudine proactivă; - Să fii dornic de afirmare; - Să ai cunoștințe de limbă franceză (A2) (constituie un avantaj).

Cerinte

Noi te învătăm să: - Verifici și să introduci informațiile înscrise pe fișele-salon repartizate spre a fi introduse; - Prioritizezi tipurile de fise salon în ordinea în care acestea trebuie înregistrate; - Cauți pe internet diverse informații necesare despre furnizori; - Raportezi constant greșelile înscrise pe fișele salon; - Actualizezi datele referitoare la furnizorii din bază de date etc. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja