Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului: Noi te învățăm să: - Verifici și să înregistrezi informațiile primite; - Prioritizezi tipurile de fișe salon în ordinea în care acestea trebuie înregistrate; - Cauți pe internet diverse informații necesare despre furnizori; - Raportezi constant greșelile înscrise pe fișele salon; - Actualizezi datele referitoare la furnizorii din bază de date etc. Beneficii: Valorificăm dorinta de a învăța, oferind următoarele beneficii: - Pachetul salarial este motivant; - Mediul de lucru este prietenos și dinamic; - Suntem o echipă de tineri pasionați de jobul nostru; - Reale posibilități de promovare.

Cerinte

Cum ne dorim să fii: - Să cunosti una dintre limbile străine: engleză/germană/italiană/spaniolă, la nivel mediu (minim B1); - Să ai experiență de operare pachet Microsoft Office (preponderent Excel); - Să ai o atitudine proactivă; - Să ai spirit de echipă și initiațivă; - Să ai cunoștințe de limbă franceză (A2) (constituie un avantaj).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai