Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Responsabilitatile principale: Instalatorul montează, instalează și reapară țevile și conexiunile din sistemele de încălzire, de alimentare cu apă și de canalizare, conform specificațiilor și instrucțiunilor. Condiții de angajare 40 de ore pe săptămână 3 săptămâni de concediu în perioada iulie-august 3 săptămâni de concediu în perioada sărbătorilor de iarnă (decembrie-ianuarie) Cerințe: • Cel puțin 2 ani experiență relevantă in domeniul instalatiilor (constitue avantaj experienta in domeniul instalatiilor industriale) • Limba engleză la nivel conversațional Se ofera: - Cazare, transport si asigurare medicale platite de angajator - Contract de munca avantajos - Instruire la locul de munca

Cerinte

Instalatorul montează, instalează și reapară țevile și conexiunile din sistemele de încălzire, de alimentare cu apă și de canalizare, conform specificațiilor și instrucțiunilor. Cunostinte de limba engleza Posesor permis auto B. Experienta in domeniu Capacitate de lucru in echipa Responsabil BENEFICII: - contract termen lung; - cazare asigurată de către DB Work; - transport internațional și local asigurat de către DB Work; - asigurare medicală; - ore suplimentare plătite

8 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja