Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• -Munca in Atelier la masa proprie de lucru • -Preluarea zilnica a elementelor care trebuiesc prelucrate • -Decorarea prin lipitura a diferitelor obiecte dupa desenul clientului • -Curatarea s indepartarea surplusului de adeziv dupa decorare • -Curatarea rezidurilor de lipici de pe suprafata cristalelor • -Precizie si mare indemanare • -Vedere excelenta si atentie sporita la detalii • -Utilizarea zilnica a acetonei • -Ambianta placuta, echipa tanara • -Posibilitate de avansare profesionala • - Perioada de proba este de 1 saptamana maximum. • -in aceasta perioada candidatul isi va da seama daca i se potriveste aceasta activitate • -Cautam forta de munca pentru produse de serie dar si artist(a) pentru specialitati • -Program 8 ore (9-16.30, 30 minute pauza de masa) • -Respectarea programului de lucru • -Locatie atelier: dupa Muzeul de apa, la pensiunea MATIS (la intrarea in Floresti) INTERVIUL consta intr-un scurt training si o proba practica de indemanare. Durata interviu si training aprox. 3 ore.

Cerinte

• Cerinte: • -mana foarte fina dar semi-puternica (taiare cu cater) • -uriasa indemanare • -vedere excelenta • -Simt estetic bine dezvoltat • -Placere pentru lucru manual, pasiune pentru cristale • -Creativitate si imiaginatie • -a se regasi in orice situatie, improvizare la nevoie • -spirit de echipa • -recunoasterea si identificarea rapida al diferitelor forme si denumiri de cristale • -placere pentru lucru manual, pasiune pentru cristale • - rabdare la activitate migaloasa • RUGAM SPECIFICATI POSTUL VIZAT! • Va rugam insistent sa va depuneti CV-ul doar in cazul in care prezentati maxim interes pentru aceasta activitate! Cautam persoane pe termen lung. Oferta: • -spatiu individual de munca in atelier • -conditii de productie dupa standarde Swarovski • -toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale • -traininguri cu Swarovski • -scolarizare completa de la zero • -posibilitate de avansare profesionala • -posibilitatea dezvoltarii propriei echipe /sef(a) departament • -echipa tanara, dinamica, ambianta placuta • -transport asigurat • -remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala • -Program 8 ore (9-16.30, 30 minute pauza de masa) • -Respectarea programului de lucru • -LocatieAtelier: dupa Muzeul apei, intrarea in Floresti, la pensiunea MATIS

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai