Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam DESERVENT MASINA DE ASTERNUT SI FINISAT ASFALT Activitatea este de lunga durata, in Estul Frantei Responsabilitati : Deservare masina de asternut si finisat asfalt cu comanda numerica, punerea în aplicare a acoperirilor de tip mecanic si manuale, participarea la diverse lucrari de drumuri, emulsii și pietruirea. Deservent excavator, buldoexcavator, cilindru compactor, freza, finisor asfalt, grader Lucrari cu utilaje de finisaje BITELLI BB630 de tip cu cauciuc cu "palpeur" de tip "moba 5 sensors" si BITELLI BB651C

Cerinte

- Experienta de cel putin 3 ani, de preferat in Franta - Permis de conducere categoria B, C, E, limba franceza la nivel conversational - Seriozitate, punctualitate - Beneficii: - mediu de lucru stabil, misiune de lunga durata – 169 de ore pe luna - pachet salarial negociabil in urma interviului - cazarea, transportul asigurate - nu percepem comision

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja