Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Unul din partenerii nostri din Bucuresti angajeaza urgent DESIGNER DE MOBILIER cu experienta in proiectarea si design-ul de BAI SI BUCATARII. RESPONSABILITATI: - Consilierea clienţilor la nivel de showroom privind varianta optimă de mobilier şi furnizarea informaţiilor complete asupra produselor şi serviciilor; - Realizarea de proiecte de mobilier si amenajari interioare in format 3D si randari, planse cu cotarile aferente si intocmirea "Fisei de accesorii"; - Oferirea celor mai bune soluţii tehnice şi estetice în vederea configurării mobilierului, accesoriilor şi electrocasnicelor / sau obiectelor sanitare; - Participare activă pentru identificarea percepţiilor şi aşteptărilor clienţilor, precum şi găsirea soluţiilor de ridicare a nivelului de satisfacţie a acestora; - Studierea in permanenta a noutatilor din domeniu.

Cerinte

- Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat; - Studii superioare preferabil arte sectia design sau arhitectura; - Cunostinte avansate de lucru in programele 3D MAX, Autocad sau similar pentru realizarea de proiecte 3D si randari realiste; - Experienta de minim 2 ani in domeniul amenajarilor interioare; - Capacitate munca in echipa, comunicare si putere de convingere in prezentarea proiectelor realizate, seriozitate si raspundere pentru munca prestata; - Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat. BENEFICII OFERITE: Pachet salarial atractiv in functie de performante. * Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja