Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam DESIGNER: Responsabilitati - tiparituri (cataloage, pliante, reviste, prelucrare imagini etc.) - creatie si machetare grafica - cunostinte web reprezinta avantaj - creare layout-uri pentru site-uri web - realizare campanii newsletter - creare logo-uri si/sau alte elemente de identitate vizuala - verificare tehnica - optimizarea machetelor in vederea tiparirii - prelucrare / ajustare imagini Cerinte - experienta in domeniu min 3 ani de zile - cunoasterea programelor: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator , Excel, Corel Draw, Adobe InDesign, Adobe Elements si Adobe Lightroom - cunostinte avansate de HTML 5, CSS 3, jQuery, Javascript - cunostinte foarte bune de prelucrare imagini - experienta in realizarea de layout-uri / machete grafice - limba engleza (nivel mediu) - creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii - respectarea termenelor limita - creativitate şi originalitate - interes către nou si imbunătăţirea continuă a activităţii - orientare către eficienţă / rezultate - spirit de echipă Beneficii Oferite - mediu de lucru tanar - salariul este de 1500 lei pe luna.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja