Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești o persoană cu dorință de dezvoltare permanentă, cu spirit de echipă și cu un grad ridicat de adaptabilitate? Alătură-te echipei IT la sediul nostru din Bucureşti. În calitate de Dezvoltator Web principalele tale responsabilităţi vor fi să: - Creezi și implementezi aplicații web; - Optimizezi soluţiile informatice existente - realizezi versiuni îmbunătățite; - Monitorizezi implementarea proiectului; - Realizezi descrierea claselor sau a componentelor aplicației create, a setărilor, a regulilor de gestiune și instrucțiunilor de implementare; - Testezi și validezi funcționalitatea soluțiilor create - efectuezi mentenanța soluțiilor implementate pentru a corecta eventualele erori și pentru a îmbunătăți aplicațiile dezvoltate Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică de succes; - Pachet salarial atractiv;

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reușita în această misiune este nevoie de : - Cunoștinte solide de PHP, MySQL, JavaScript Ajax, Framework PHP (Symfony reprezintă un avantaj), CSS, HTML, Json, JQuery; - Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat , cunoaşterea limbii franceze reprezintă un avantaj; - Experienţă în dezvoltarea de aplicații web.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja