Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Sunteţi: Femeie/bărbat. Calculatoarele și tehnologia nu mai reprezintă un secret, aveti studii tehnice (de preferat) și o experienţă de minim 6 luni in utilizarea programelor ABAP si SQL. Aveti cunostinte tehnico –functionale SAP in modulele : MM , FI, CO, SD si capacitatea de a programa in aplicatia SAP. Iubiţi limba engleza, comunicaţi la nivel avansat. Iubiţi Franţa și sunteţi dispus(ă) la formări la nivel internaţional. Proactivitatea vă defineste, puteţi urmări mai multe task-uri în acelasi timp cu aceeasi rigoare și supleţe. Sunteţi organizat(ă), analitic (a), și știţi să prioritizati. Sunteţi simpatic(ă) …(este și mai bine). Sunteţi descurcareţ(ă), aveti spirit de echipa şi sunteti entuziast(ă), deci …sunteţi persoana perfectă și vă asteptăm în echipa IT la sediul nostru din București.

Cerinte

În calitate de Dezvoltator ABAP principalele tale misiuni vor fi: - Analiza nevoilor functionale şi oferirea celor mai bune solutii tehnice (în SAP), adaptate nevoilor utilizatorilor - Dezvoltarea programelor în limbajul ABAP - Efectuarea parametrajului aplicatiei, redactarea documentatiei, efectuarea de teste unitare şi de integrare - Implementarea aplicaţiilor împreună cu departamentul de exploatare şi asigurarea de asistenţă şi formare utilizatorilor - Efectuarea mentenanţei corective şi evolutive ale aplicaţiilor SAP Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja